KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13072019
nr 1307 2019
Akvarell
Edvard Unge, tillskriven. Hus vid sjö. Ej signerad, 14x12 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 17 februari 2020
kl 19:24:44
100 kr
150 kr
200 kr